autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Sievišķās veselības labsajūtai

Viens no svarīgākajiem ārstiem sievietes dzīvē ir ginekologs. Ārsts, kuram var uzticēties, kurš ir līdzās visu grūtniecības laiku, ārsts, kurš ir saprotošs, iejūtīgs un augsti profesionāls. Ginekologs, kuru ar pārliecību ieteiktu ikvienai sievietei un pie kura bez bažām vestu savu meitu. Ginekoloģijas klīnika, ārstu prakse vai cita medicīnas iestāde – nav būtiska vieta, svarīgs ir tajā strādājošais ārsts.

Jau kopš veselības un skaistuma centra Adoria darbības sākuma tās dibinātājiem bija skaidrs, ka klīnikā strādās arī ginekologi. Iecere īstenojusies un Adoria izveidots teicami aprīkots ginekoloģijas kabinets ar jaunākās paaudzes iekārtām un tehnoloģijām. Iespējams, nākotnē šeit taps ginekoloģijas klīnika ar visplašāko ginekoloģijas pakalpojumu klāstu visa vecuma sievietēm sākot no mazotnes.

Viena no veselības un skaistuma centra Adoria priekšrocībām ir darbinieku kolektīvs, ko veido sabiedrībā atpazīstami augstas klases profesionāļi. Arī mūsu ginekologi ir starp tiem, ko sievietes bieži iesaka viena otrai sociālajos tīklos, meklējot patiešām labus ārstus. Nereti pacientes atzīst, ka atnākušas uz Adoria pēc draudzeņu vai kolēģu ieteikuma un beidzot atradušas savu ārstu. Esam gandarīti un pateicīgi par labajiem vārdiem, paldies!

Gan jaunietēm, gan kundzēm

Adoria ginekologi piedāvā pakalpojumus sievietēm vecumā no 18 gadiem līdz sirmam vecumam. Prieks, ka mūsu ginekologi iecienīti jauniešu vidū – meitenes atzīst – ar Adoria ārstiem var droši runāt par visiem jautājumiem, kas skar ginekoloģiju un intīmo dzīvi. Ārsti ir zinoši, iejūtīgi un izmeklēšanas procedūra saudzīga un rūpīga.
Arī dāmas labākajos gados labprāt nāk uz Adoria un saka, ka pēc ginekologa vizītes jūtas daudz pašpārliecinātākas par sevi. Ārsts iedrošinājis – līdz ar menopauzes sākumu dzīve nebūt nebeidzas. Tieši otrādi – tā paver jaunas iespējas, ko izbaudīt mūža otrajā pusē. Tiesa, jāseko līdzi pašsajūtai un ginekologs jāturpina apmeklēt vismaz reizi gadā.

Protams, lielākais klientu loks ir sievietes reproduktīvajā vecumā. Ginekologa konsultācija ir viens no pieprasītākajiem Adoria pakalpojumiem. Pateicoties veiksmīgi sakārtotai darba organizācijai, vizīti pie ginekologa spējam piedāvāt 1 – 3 darba dienu laikā, kas ir viens no īsākajiem termiņiem Rīgā. Mūsu centra ginekologi arī sadarbojas ar speciālistiem citās medicīnas iestādēs un vajadzības gadījumā varam nodrošināt kolēģu piesaisti ātrai problēmas risināšanai.

Aprūpe grūtniecības laikā

Mazuļa gaidīšanas laiks ir viens no skaistākajiem sievietes mūžā. Ikviena topošā māmiņa vēlas saņemt vislabāko aprūpi un uzticama ārsta pieejamību visā grūtniecības laikā. Adoria ginekologi piedāvā nodrošināt individuālu aprūpi no grūtniecības sākuma līdz dzemdībām. Grūtnieču aprūpe noris saskaņā ar valstī noteikto grūtnieču aprūpes programmu. Tas nozīmē, ka topošajai māmiņai tiek apmaksātas vizītes pie ginekologa, ultrasonogrāfijas (USG) izmeklējumi un šajā programmā ietvertās analīzes. Papildu tam mūsu piedāvātā grūtnieču aprūpe papildināta ar vēl citiem pakalpojumiem, kas topošajai māmiņai gaidību laikā palīdzēs justies vēl labāk un drošāk. Ginekologs šajā laikā kļūst teju par ģimenes locekli un uzticamu draugu.

Būt klāt laikā, kad top jauna dzīvība – tā ir mūsu ārstu augsti novērtēta privilēģija. Šeit ārsta profesionalitāte savijas ar emocionālo, un, kā atzinušas daudzas mūsu, nu jau esošās māmiņas, Adoria ginekologi ir lieliski psihologi, kas izprot grūtnieču sarežģīto sajūtu pasauli, spējot dot vislabākos padomus arī sevis iekšējā sakārtošanā.

Piedāvājam valsts apmaksātos pakalpojumus

Līdztekus profilaktiskajai apskatei un izmeklēšanai mūsu veselības centrā ginekologi veic arī valsts programmā apmaksātos izmeklējumus krūts vēža un dzemdes kakla vēža savlaicīgai diagnostikai. Lai saņemtu šo pakalpojumu nepieciešams uzrādīt Nacionālā veselības dienesta (NVD) izsūtītu vēstuli. Aicinām laikus rūpēties par sievišķo veselību un nebaidīties no šiem izmeklējumiem. Laikus atklāta problēma var glābt dzīvību.

Ērta atrašanās vieta

Vēl viena veselības centra Adoria priekšrocība ir tās ērtā atrašanās vieta Rīgas centrā. Tas nozīmē, ka mūsu ginekologs allaž viegli sasniedzams un nepieciešamības gadījumā pacientes var saņemt operatīvu palīdzību. Atgādināsim, ka Adoria ginekologi pieejami arī sievietēm, kas dzīvo ārpus galvaspilsētas, citos Latvijas reģionos.

Pievienot komentāru