autotirgus | biznesam | būvniecība | ceļojumi | finanses | izglītība | lauksaimniecība | mājai | mediji | īpašums | pārtika | parvadājumi | ražošana | skaistums | tehnoloģijas | tiesības | tirdzniecība | veselībai

Alternatīva liposakcijai – CoolSculpting jeb tauku sasaldēšana

Šķiet, ka ikviens no mums, skatoties spogulī, ir domājis par to, kā iegūt skaistu un kārdinošu augumu ātri un vienkārši, bez svīšanas sporta zālē un atteikšanās no šokolādes. Ir daudz faktoru un nosacījumu, kas ietekmē svaru – ģenētika, dzīvesveids, darbs u.c. Pētījumos noskaidrots, ka lielākajai daļai Eiropas iedzīvotāju jeb 84%, tieši liekais svars ir lielākās neapmierinātības cēlonis, kas neļauj sevi pilnvērtīgi pieņemt; tikai pēc tam seko grumbas, sirmie mati vai neproporcionāls deguns.

Tauku šūnas veidojas jau pusaudža gados un to skaits paliek nemainīgs – iespējams vien samazināt to izmēru, tāpēc ir svarīgi dzīvot veselīgi, ievērojot sabalansētu uzturu un esot fiziski aktīvam. Ir tik daudz dažādu metožu, kā atbrīvoties no taukiem – fitness, diētas, masāžas, ķirurģiskā iejaukšanās jeb liposakcija. Tieši liposakcija nereti šķiet vienīgā izeja, bet tas nozīmē arī ilgu atkopšanās procesu un sāpes. Tā nav jābūt! Nu arī Baltijā ir pieejama alternatīva – tauku sasaldēšana.

Sasaldē taukus un iegūsti sapņu augumu!

Alternatīva liposakcijai – CoolSculpting ir viens no veidiem, kā atbrīvoties no liekā svara gana vienkāršā veidā – taukus sasaldējot. Ar vairāk kā 4 miljoniem veiktu procedūru, šī tehnoloģija ir sniegusi gaidītos rezultātus katriem 8 no 10 klientiem. Šī metode apvieno efektivitāti, nesāpīgumu un ātru atkopšanās periodu. Vien 35 minūšu laikā iespējams atbrīvoties līdz 25% tauku apstrādes zonā!

CoolSculpting jau kopš 2005. gada ir licencēta tehnoloģija; 2010. gadā tai ir saņemta Amerikas Pārtikas un zāļu pārvaldes (FDA) aprobācija iekārtas izmantošanai.

Tauku sasaldēšanas process

Metodes pamatā ir krioterapija jeb taukšūnu iznīcināšana ar precīzi regulētām, zemām temperatūrām. Taukšūnas tiek sasaldētas (kristalizētas) un atmirst; secīgi tās pamazām sadalās un pakāpeniski tiek izvadītas caur limfātisko sistēmu. Muskulatūra, ādas slāņi, šūnu membrānas, nervi, asinsvadi paliek neskarti, un rētas neveidojas.

Tauki uzkrājas dažādi – vīriešiem visbiežāk uz vēdera un ķermeņa augšdaļā, savukārt sievietēm parasti taukaudi veidojas gūžu un gurnu apvidū. Pateicoties dažādas formas uzgaļiem, CoolSculpting ir piemērots gan maza apjoma problēmzonām, piemēram, pazodei vai augšdelmiem, gan citām ķermeņa zonām – vēderam, sāniem, sēžai.

Kā tauku sasaldēšana atšķiras no liposakcijas?

Liposakcija ir ķirurģiska iejaukšanās jeb tauku atsūkšana. Zonās, kurās nepieciešams atsūkt taukus, caur īpašu adatu ievada speciālu līdzekli, kas šķidrina taukus, vienlaicīgi ar vakuuma iekārtu tos atsūcot. Šī metode ir invazīva, atkopšanās laiks ir grūts, un noteiktu laika posmu pēc procedūras ir jānēsā ciešs, koriģējošs apģērbs.

Turpretī ar kriolipolīzi, pretstatā ķirurģiskām metodēm, pēc procedūras nav nepieciešams atkopšanās laiks vai klīniska uzraudzība, kā arī nav nepieciešama anestēzija, līdz ar to uzreiz var atgriezties ikdienas gaitās. Jāpiezīmē, ka ar CoolSculpting pirmie rezultāti ir pamanāmi jau pēc dažām nedēļām, bet galējie – 2–3 mēnešus pēc procedūru veikšanas. Metode ir sevišķi ieteicama klientiem, kuri locītavu problēmu dēļ nevar aktīvi kustēties un tādejādi samazināt lieko aptaukojumu.

Pēc taukšūnu sasaldēšanas jeb kriodestrukcijas netiek radīts ķermeņa šoka stāvoklis, kas nereti novērojams pēc liposakcijas, jo organisms dabiski un pakāpeniski atbrīvojas no sadalītajām tauku šūnām. Jāatzīmē, ka reizēm CoolSculpting lieto arī pēc liposakcijas, lai nogludinātu tauku atsūkšanas procedūras izraisītus ķermeņa negludumus vai asimetriju. Tāpat būtiski piebilst, ka agresīvo procedūru rezultātā bieži novēro neatgriezeniskus nervu galu bojājumus un āda kļūst ļumīgāka.

Prof. J. Ķīša Estētiskās Dermatoloģijas Klīnika ekskluzīvi piedāvā CoolSculpting procedūras

Alternatīvi liposakcijai, CoolSculpting procedūras laikā ķermenis tiek skulpturēts, padarot to ne tikai slaidāku, bet arī veidojot skaisti formētas auguma aprises. Šī iekārta ir Nr. 1 pasaulē neinvazīvā ķermeņa skulpturēšanas metode! Prof. J. Ķīša Estētiskās Dermatoloģijas Klīnikā F. Sadovņikova ielā 20, 4. stāva 413. kabinetā, Rīgā, iespējams izmantot Baltijā vienīgo un unikālo CoolSculpting iekārtu. Lai saņemtu sīkāku informāciju par procedūru un konsultācijām, jāraksta info@dermatologs.com vai jāzvana +371 28699111.

Pievienot komentāru